Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, zespół prowadzi przyjęcie w oparciu o szczegółowy scenariusz, ustalany wspólnie z Parą Młodą. Oferujemy również taktowne i kulturalne prowadzenie oczepin.
Zespol zazwyczaj występuje do godz. 4.00 lub na specjalne zyczenie po godzinie 1:00 oprawę muzyczną może poprowadzic DJ, który zabawi do zakończenia przyjęcia.
W czasie wesela zespół nie ma precyzyjnie określonego czasu trwania pojedynczego setu, ponieważ stara dopasować się na bieżąco do oczekiwań gości weselnych. Oznacza to, że w trakcie występu zespołu są sety dłuższe (ok. 40-50 min.) jak i krótsze (ok. 30 min.).
Zespół muzyczny dba o to, aby przerwy pokrywały się z wydawaniem gorących posiłków. Każda przerwa zespołu trwa ok. 10-15 minut.
Tak, podczas występów zespół korzysta z własnego nagłośnienia i oświetlenia.
Na specjalne życzenie zespół jest w stanie przygotować kilka dodatkowych utworów muzycznych.
Tak. W czasie przerw odtwarzana jest muzyka w klimacie smooth jazz/instrumental lub muzyka dostarczona przez Parę Młodą.
Tak, na życzenie zespół prowadzi imprezy w języku angielskim jak również niemieckim. Dodatkowo połowę utworów muzycznych z repertuaru zespołu stanową piosenki w języku angielskim.
Tak, Klientom organizującym wesele w piątek lub niedzielę zespół oferuje rabat w wysokości 1000 zł.
Zespół oferuje transport wliczony w cenę do odległości 100km. Powyżej tej odległości należy pokryć dodatkowe koszty transportu oraz zapewnić nocleg.
Zespół muzyczny rezerwuje termin w momencie podpisania umowy. Pobierany jest również zadatek. Jeśli chcą Państwo zapytać o dostępność zespołu, prosimy o kontakt z zespołem.